Wyżywienie

Prawidłowe żywienie dziecka w okresie szkolnym to jeden z najważniejszych czynników gwarantujących zdrowie, prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci. Nawyki żywieniowe nabyte w dzieciństwie, często kształtują późniejsze wybory.

W związku z tym, że dzieci spędzają w szkole znaczną część dnia, dajemy możliwość skorzystania z pełnego wyżywienia. Zajęcia lekcyjne są tak rozplanowane by dzieci mogły jeść regularnie i zdrowo.

Obiady do placówki dostarczane są przez firmę cateringową. Istnieje również możliwość zamówienia śniadań i podwieczorków.

Rafcatering to firma, która specjalizuje się w przygotowywaniu posiłków dla szkół, przedszkoli i żłobków w oparciu o obowiązujące w Polsce normy żywienia dzieci. Firma gwarantuje najwyższą jakość przygotowywanych posiłków, kładzie nacisk na to aby posiłki były smaczne, zdrowe i różnorodne.

W przypadku dzieci z alergiami pokarmowymi i nietolerancją pokarmową menu ustalane jest indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych danego dziecka.

Możliwość stosowania różnych diet.

Posiłki wydawane są na talerzach wielokrotnego użytku.

Stawka za dzienne wyżywienie będzie podana z końcem sierpnia 2017 r.

W przypadku nieobecności dziecka w szkole, zgłoszonej najpóźniej do godz. 8:30 danego dnia, od opłaty odlicza się dzienną stawkę żywieniową.