Uprzejmie informujemy o możliwości ubezpieczenia dziecka w naszej szkole.
Ubezpieczenie jest dobrowolne i w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 63 zł (firmą ubezpieczeniową jest Colonnade Insurance S.A.)
Zakres ubezpieczenie Colonnade mogą Państwo znaleźć w załączonym pliku „NNW SZKOLNE 2023-2024” – WARIANT III
Chętnych prosimy o wpłaty do dnia 17.09.2023 r.
W tytule przelewu prosimy zaznaczyć, że jest to wpłata na ubezpieczenie oraz imię i nazwisko dziecka.
Brak odnotowanej wpłaty w tym terminie będzie traktowana jako rezygnacja z dobrowolnego ubezpieczenia NNW – tym samym dziecko nie będzie zgłoszone do ubezpieczyciela.
Osobom zgłoszonym zostanie przesłany skan polisy ubezpieczeniowej.
Informujemy również, że opłata za ubezpieczenie NNW będzie wprowadzona do systemu Pagaspot dla wszystkich uczniów; natomiast 18 września osobom, które nie będą ujęte na liście ubezpieczonych – opłata zostanie anulowana.

Poniżej dodatkowe informacje dotyczące ubezpieczenia:
załącznik 1
załącznik 2